сите категории
EN
Профил на компанијата

Дома>За нас>Профил на компанијата

Добредојдовте во Бинго

FoShan TOUT Steel Co., Ltd е професионален производител на производи од не'рѓосувачки челик во Кина. Основана е во 2011 година, ТУТ презема многу проекти за хотелиерство, туризам, градежништво и декорација на домови во Кина. Производите се продаваат во Европа, САД, Австралија, Југоисточна Азија, Средниот Исток, Јужна Америка итн., И имаат освоено добра репутација со висок квалитет, добра услуга и разумна цена.

Главните производи на TOUT се:

1 / лим од не'рѓосувачки челик: огледало, коса, гравиран, врежан, песок, пластично обложување.
2 / цевка од не'рѓосувачки челик: шуплива / цврста цевка за декоративна или индустриска цевка, слот-цевка, цевка со навој, врежана цевка, додатоци.
3 / производи од не'рѓосувачки челик: измислување, мебел, хотелски проект, ентериер Дизајнер / архитект сопствен производ.

TOUT исто така нуди OEM и ODM услуга. Нашиот искусен инженер во одделот за истражување и развој продолжува да истражува нови и функционални производи за да остане во чекор со побарувачката на пазарот.

Искрено ги поздравуваме новите и старите клиенти да соработуваат со нас, ќе вложиме максимални напори да ве задоволиме. Слободно контактирајте со нас сега!