сите категории
EN

Дома>Контактирајте нѐ

Да стапат во контакт

АДРЕСА:

Индустриска зона huуоченг, Пинг Шенг, Гуиченг, Нанхај, Фошан, провинција Гуангдонг, Кина

ТЕЛ:

+-86 757 29289860-

E-MAIL:

[заштитена по е-пошта]

Мобилен / WhatsApp / WeChat:

+-86 13590631017

Испраќам барање