сите категории
EN
ТОУТ ЧЕЛИК

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОД

ТОУТ ЧЕЛИК

ЗА НАС

 • Воведе
 • Фабрика
 • сертификати

За нас

FoShan TOUT Steel Co., Ltd е професионален производител на производи од нерѓосувачки челик во Кина. Основана во 2011 година, TOUT има преземено многу проекти за хотели, туризам, градежништво и уредување на домови во Кина. Производите се продаваат во Европа, САД, Австралија, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Јужна Америка итн., И добија добра репутација со висок квалитет, добра услуга и разумна цена. Со цел подобро да им служиме на клиентите и да го подобриме производот......

Повеќе
 • f8
 • f7
 • f5
 • f2
 • f1
 • f3
 • c3
 • c2
 • c1
За нас

ГОЛОНГ ГРУПА ВЕСТИ

 • Јан-

  12 2021

  Добар одговор од редовните клиенти

  FoShan TOUT Steel Co., Ltd редовен извоз во Виетнам, Тајланд, Кувајт, Дубаи, Саудиска Арабија и др... Многу клиенти одговараат дека квалитетот на нашиот производ е добар, а цената е разумна

 • Јан-

  12 2021

  Нова производствена линија на пвд облоги од нерѓосувачки челик

  Неодамна, нашата фабрика инвестираше нова пВД линија за обложување на калеми од нерѓосувачки челик. Сега можеме да обезбедиме висококвалитетна облога во боја на калеми и лимови од нерѓосувачки челик